پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۳

فدائی‌فر:

عدم همکاری شرکت‌های خدمات‌رسان باعث کاهش سرعت اجرای پروژه‌های پیاده رو در منطقه دو شهرداری قزوین شده است

کیومرث فدائی‌فر، مدیر منطقه دو شهرداری قزوین عدم همکاری شرکت‌های خدمات‌رسان با شهرداری را دلیل اصلی کاهش سرعت اجرای پروژه‌های پیاده‌رو قزوین اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین؛ فدائی‌فر تصریح کرد: شهرداری قزوین در اسفندماه سال گذشته، پروژه‌های پیاده رو سال 98 را به شرکت‌های خدمات رسان اعلام کرده بود تا مسیرهای که نیاز به اصلاح شبکه یا ایجاد شبکه های جدید دارند، پیش از ورود شهرسازی بدون اخذ هر گونه مبلغ ریالی، نسبت به اصلاح شبکه خود اقدام کنند.

وی اضافه کرد: در سال گذشته نیز پروژه پیاده روهای بلوار شهید مدرس و بوعلی نیز به شرکت های خدمات رسان اعلام شد، اما متاسفانه شرکت های خدمات رسان هیچ گونه اقدامی در این رابطه انجام نداند تا شهرداری نسبت به خاکبرداری مسیرهای پروژه اقدام و مسیر آماده زیرسازی و اجرای پیاده رو باشد.

این مقام مسئول تاکید کرد: هدف اصلی شهرداری ارائه خدمت به شهروندان با سرعت و کیفیت بالا است و این موارد باعث کندی در ارائه خدمات می شود.

وی تصریح کرد: برای اینکه بعد از انجام پروژه‌های پیاده‌رو با هزینه های بالا در سال های آینده نیازی به حفاری نداشته باشند، مجبوریم با شرکت های خدمات رسان همکاری کنیم و این کار باعث شده که سرعت کار اجرای پیاده روسازی به کندی پیش برود.

پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط