سخن مدير شهرداري منطقه دو

بنام خداي خالق زيباييها

خداي را شاکرم که به اين حقير توفيق خدمتگزاري به مردم مؤمن و شريف منطقه 2  به ويژه همشهريان عزيزم در شهر قزوين را  عطا فرمود. مردماني پر شور كه  قله هاي رفيع علم و دانش و ورزش را فتح کرده و با جديت،تلاش و پشتکار چرخهاي اقتصادي منطقه را به حرکت در آورده  و با نگاه محبت آميز خود ، به خدمت گزارانشان رفع خستگي و خدا قوتي مي دهند .
به راستي ؛ خدمت به اين مردم مؤمن و متعهد در كنار کارمندان و کارگراني پر تلاش و صادق بسي افتخار و فرصتي گرانبهاست. ان شاء الله بتوانيم در انجام وظيفه خود که ساختن شهري زيبا ، پرنشاط و دل انگيز براي مردم خوب و فهيم منطقه دو  است موفق باشيم.
 
سخني با مردم خوب و عزيز منطقه دو
 بي شک آنچه به همت مسئولين محترم شهر  به خصوص مسئولين  محترم واحد هاي  منطقه 2 تاكنون انجام داده ايم با توجه به محدوديت و بضاعت فعلي بوده است و معتقدم لياقت مردم فهيم و نيک انديش و خوب شهرمان بسيار بيشتر از خدمات ارائه شده است. اميدوارم فاصله مسئولين شهرداري با مردم که بعنوان بهترين حلقه مفقوده در توسعه پايدار شهري است با همت و همدلي شوراياران محترم ناحيه ها روز به روز کاهش يافته و داشتن محله اي ، ناحيه ، منطقه  زيبا، ايده آل ، سرسبز و ايمن در گرو سرمايه گذاري و اقتصاد پويا و اشتغال كه از جمله حقوق شهروندي است تحقق يابد.
 
سخن آخر
اين منطقه  مربوط به شما و آيندگان شماست پس تقاضا داريم با پيشنهادات ، انتقادات و راهنمايي هاي سازنده خود خدمتگزاران خود را در جهت بهتر ساختن شهري آباد، زيبا و سرسبز ياري فرماييد .

 

 سلیمان بهرامی   
مدیر منطقه دو شهرداری قزوین