چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۷

علی‌پور:

تولید و انتشار 280 خبر از منطقه 2 شهرداری قزوین در فصل زمستان

مسئول روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین گفت: روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین در فصل زمستان امسال اقدام به تولید و انتشار 280 خبر در پورتال شهرداری قزوین، خبرگزاری ها، کانال های خبری در فضای مجازی و هفته نامه ها کرده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین آرش علی پور با اشاره به عملکرد سه ماهه چهارم معاونت روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین اظهار داشت:  اطلاع‌رسانی سریع و شفاف از عملکرد یکی از اولویت های اصلی مدیران منطقه دو شهرداری قزوین است و سعی می کنیم این سیاست را به نحو احسن اجرا کنیم.
وی با تاکید بر اهمیت اطلاع رسانی به موقع و شفاف از عملکرد این منطقه به خصوص روند پیشرفت پروژه های این منطقه، گفت: اطلاع رسانی دقیق و درست از عملکرد مسئولان می تواند سبب پیشرفت سریع تر امور و اقدامات شود چرا که بدین وسیله مسئولان به این نتیجه می رسند که تمامی اقدامات آنها توسط مردم رصد می شود.
علی پور خاطرنشان کرد: براساس همین سیاست روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین در فصل چهارم سال 99 اقدام به تولید و انتشار 280 خبر در پورتال شهرداری قزوین، خبرگزاری ها، کانال های خبری در فضای مجازی و هفته نامه ها کرده است.
مسئول روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین عنوان کرد: امیدواریم اقدامات ویژه معاونت روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین را با تمام قدرت در سال آینده هم ادامه دهیم.
گفتنی است؛ آخرين اخبار منطقه دو شهرداری قزوین از پايگاه اطلاع رسانيmantaghe2.qazvin.ir قابل‌ رؤيت است.
پایان پیام

تصاویر مرتبط