چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۱۰

درافشانی:

مجموعه مدیریت شهری قزوین نگاه ویژه‌ای به حوزه ورزش دارد

محمد درافشانی، رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین، گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از 152 ورزشکار قهرمان ملی و فراملی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ درافشانی در دومین آیین تجلیل از قهرمانان ورزشی و فراملی در قزوین که در سالن اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد، گفت: سال گذشته از شش تیم ورزشی به عنوان حامی مالی به طور کامل کمک صورت گرفت و در سال 98 هم حمایت‌ها ما از تیم‌های ورزشی بیشتر می‌شود.

درافشانی با بیان این که مدیریت جدید شهری و اعضای شورای شهر قزوین نگاه ویژه‌ای به حوزه ورزش دارد، اظهار کرد: توجه به ورزش موجب توجه به ورزش همگانی و توجه به ورزش همگانی موجب توجه به ورزش قهرمانی می‌شود.

وی افزود: توجه به فعالیت بدنی، تحرک و ورزش در کاهش آسیب‌های اجتماعی و نشاط اجتماعی نقش بسزایی دارد.

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین افزود: حمایت‌های اعضای شورای شهر و مدیریت شهری قزوین از حوزه ورزش و نگاه ویژه آن ها به این مقوله، بعد از انقلاب بی‌نظیر بوده است.

درفشانی با بیان اینکه توجه به ورزش، توجه به خانواده است، تصریح کرد: گرایش و سوق یافتن به مقوله ورزش موجب جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی جوانان و مصون ماندن آن ها از ناهنجاری‌های اجتماعی است.

وی ادامه داد: نگاه مدیریت شهری قزوین نگاه انسان‌محور است و امیدواریم با حمایت‌های لازم، گام موثری برای کهن شهر قزوین  برداریم.

در این مراسم با حضور آیت الله عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، زرآبادی و محمدی نمایندگان استان قزوین و طاهرخانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، شهردار قزوین، رییس  و اعضای شورای اسلامی شهر قزوین و جمعی از مدیران استانی و شهری از  152 ورزشکار قهرمان مدال آور رقابت های بین المللی، آسيايي، جهانی و ملی تجليل شد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط