دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۸

بهرامی:

168 مورد مراجعه مردمی در ناحیه آزادگان به ثبت رسیده است

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین گفت: بهمن ماه امسال 168 مورد مراجعات مردمی در ناحیه شهری آزادگان منطقه دو شهرداری قزوین ثبت شده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، بهرامی با اشاره به مهم ترین اقدامات انجام شده در ناحیه شهری آزادگان این منطقه در بهمن ماه امسال اظهار کرد:  تکریم ارباب رجوع و بررسی مشکلات آنها در کوتاه ترین زمان و به بهترین شکل ممکن جزو رسالت های اصلی شهرداری منطقه دو به حساب می آید.

وی افزود: برای رسیدن به این هدف منطقه دو شهرداری قزوین همواره به دنبال ایجاد سازوکاری است که این امکان برای شهروندان به وجود بیاید.

این مسوول گفت: بر همین اساس شهرداری منطقه دو، چهار روش ارتباط حضوری، مکاتبه ای، تلفنی و سامانه 137 را برای بیان مشکلات شهروندان انتخاب کرده که امیدواریم مورد استقبال مردم هم قرار گیرد.

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین با اشاره به تعداد مراجعات مردمی که در ناحیه شهری آزادگان به ثبت رسیده است، عنوان کرد: براساس آمارهایی که از طریق نرم افزار به دست رسیده است در بهمن ماه امسال 168 مورد مراجعات مردمی در ناحیه شهری آزادگان منطقه دو شهرداری قزوین ثبت شده است.

بهرامی ادامه داد: از این تعداد 43 مورد به صورت حضوری، 6 مورد به صورت مکاتبه ای، 57 مورد به صورت تلفنی و 62 مورد از طریقه سامانه 137 صورت گرفته است.

وی با اشاره به شیوع بیماری کرونا افزود: همچنان تاکید مدیران و مسئولان منطقه برانجام و بیان مطالبات شهروندان از روش های غیرحضوری است تا خطر بروز بیماری به حداقل برسد.


پایان پیام.

تصاویر مرتبط