یکشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۲

خردادماه امسال؛

330 متر از معابر ناحیه شهری آزادگان ترمیم و بهسازی شد

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: خرداد ماه امسال 330 مترمربع از معابر ناحیه شهری آزادگان منطقه 2 شهرداری قزوین ترمیم و بهسازی شده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین؛ سلیمان بهرامی اظهار کرد: بهسازی و ساماندهی معابر و خیابان‌ها سطح منطقه به لحاظ تأثیرگذاری در فضای ارتباطی شهری، طبق برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی متناسب با نیازها در نواحی دوگانه اجرا می‌شود.

او افزود: این اقدام در راستای برطرف کردن مشکلات شهروندان، سهولت تردد، حفظ حقوق شهروندی و در راستای انجام تکالیف قانونی شهرداری و جلب رضایت شهروندان انجام شده است.


بهرامی ادامه داد: در همین راستا خرداد ماه امسال 330 مترمربع از معابر ناحیه شهری آزادگان منطقه 2 شهرداری قزوین ترمیم و بهسازی شده است.


این مسئول گفت: عملیات عمرانی ترمیم و بهسازی معابر سطح منطقه دو به صورت روزانه در سطح منطقه در حال اجرا است.


او اضافه کرد: این عملیات های عمرانی بیشتر بر اساس نظارت‌های مستمر کارشناسان منطقه 2 شهرداری قزوین و با توجه به درخواست های مردم و شهروندان صورت گرفته است.


مدیر منطقه دو شهرداری قزوین اظهار کرد: شهروندان می توانند گزارش خرابی و مشکلات معابر نواحی منطقه دو شهرداری قزوین را از طریق سامانه 137 و یا به 2 روش تلفنی و مکتوب به سمع و نظر مدیران شهرداری برسانند.


پایان پیام

تصاویر مرتبط