شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۸

بهرامی:

171 مورد مراجعه مردمی در ناحیه شهری آزادگان به ثبت رسید

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: آذر ماه امسال در ناحیه شهری آزادگان منطقه 2 شهرداری قزوین 171 مورد مراجعه مردمی به ثبت رسیده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، بهرامی اظهار کرد: تعامل مناسب و استماع پیشنهادات و انتقادات شهروندان منطقه دو شهرداری قزوین همواره یکی از برنامه ها و سیاست های اصلی مدیران این منطقه بوده است.

وی افزود: در همین راستا تلاش شده تا به بهترین شکل ممکن با شهروندان و مراجعه کنندگان رفتار شده و نیازهای آنها در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف شود.

این مسوول گفت: براساس همین سیاست، چهار روش حضوری، مکاتبه ای، تلفنی و سامانه 137 تدارک دیده شده تا بدین وسیله شهروندان در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانند پیشنهادات خود را مطرح کنند.

بهرامی اضافه کرد: با توجه به آمار به ثبت رسیده در آذر ماه امسال در ناحیه شهری آزادگان منطقه 2 شهرداری قزوین 171 مورد مراجعه مردمی به ثبت رسیده است.

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین اظهار کرد: از این تعداد 47 مورد مراجعه حضوری، 2 مورد به صورت مکاتبه ای، 65 مورد به صورت تلفنی و 55 مورد هم از طریق سامانه 137 صورت گرفته است.

وی گفت: با توجه به محدودیت های کرونایی در سطح استان قزوین همچنان توصیه می شود تا شهروندان از مراجعه حضوری خودداری کرده و به روش های غیر حضوری ارتباط بگیرند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط