یکشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۰۶

بهرامی:

هزار و 100 مترمربع از معابر ناحیه شهید بابایی ترمیم و بهسازی شد

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: شهریور ماه امسال هزار و 100 مترمربع از معابر ناحیه شهری شهید بابایی منطقه 2 شهرداری ترمیم و بهسازی شده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین؛ سلیمان بهرامی اظهار کرد: بهسازی و ساماندهی معابر و خیابان‌های سطح منطقه به لحاظ تأثیرگذاری در فضای ارتباطی شهری، طبق برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی متناسب با نیازها در نواحی دوگانه اجرا می‌شود.

وی افزود: این اقدام در راستای برطرف کردن مشکلات شهروندان، سهولت تردد، حفظ حقوق شهروندی و در راستای انجام تکالیف قانونی خود و جلب رضایت شهروندان انجام شده است.

بهرامی ادامه داد: در همین راستا شهریور ماه امسال هزار و 100 متر مربع از معابر ناحیه شهری شهیدبابایی منطقه 2 شهرداری ترمیم و بهسازی شده است.

این مسئول گفت: عملیات عمرانی ترمیم و بهسازی معابر سطح منطقه دو به صورت روزانه در سطح منطقه در حال اجرا است.

بهرامی اضافه کرد: این عملیات های عمرانی بیشتر بر اساس نظارت های مستمر کارشناسان منطقه 2 شهرداری و با توجه به درخواست‌های مردم و شهروندان صورت گرفته است.

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین بیان کرد: شهروندان می توانند گزارش خرابی و مشکلات معابر نواحی منطقه دو شهرداری قزوین را از طریق سامانه 137 و یا به 2 روش تلفنی و مکتوب به سمع و نظر مدیران شهرداری برسانند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط