دوشنبه ۱۴۰۳/۰۳/۲۱

بهرامی:

734 متر از معابر ناحیه شهری شهیدبابایی لکه گیری شد

مدیر منطقه 2 شهرداری قزوین گفت: اردیبهشت ماه امسال 734 متر مربع از معابر ناحیه شهری شهیدبابایی منطقه دو شهرداری قزوین لکه‌گیری و ترمیم انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه 2 شهرداری قزوین، بهرامی با اشاره به اقدامات این منطقه در اردیبهشت ماه اظهار کرد: در اردیبهشت ماه امسال اقدامات زیادی در زمینه های مختلف عمرانی، فرهنگی و غیره انجام شده که یکی از اقدامات لکه گیری و ترمیم معابر ناحیه شهری شهیدبابایی است.

بهرامی با اشاره به اینکه منطقه دو شهرداری قزوین به منظور روان سازی عبور و مرور شهری و با توجه به درخواست های مردم این خدمات را انجام داده است، گفت: در اردیبهشت ماه امسال 734 متر مربع از معابر ناحیه شهری شهیدبابایی منطقه دو شهرداری قزوین لکه‌گیری و ترمیم انجام شده است.

مدیر منطقه 2 شهرداری قزوین با اشاره به اهداف این عملیات عمرانی عنوان کرد: رفع نواقص موضعی و جلوگیری از گسترش خرابی روسازی آسفالت ها و همچنین تامین سطحی ایمنی در معابر شهر از مهم ترین اهداف اجرای عملیات لکه‌گیری است.

این مسوول گفت: عملیات تخریب آسفالت معیوب، جمع آوری آن، تسطیح و لکه گیری و آسفالت ریزی با اولویت بندی در معابر، کوی و خیابان های سطح حوزه شهرداری منطقه 2 به طور مرتب توسط نیروهای معاونت فنی و عمرانی و معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه انجام می گیرد.

 پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط