سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۷

فدایی فر:

مشارکت مردم لازمه توسعه شهری است

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: مشارکت مردم لازمه توسعه شهری است و همکاری و تعامل مردم در پروژه های شهرداری می تواند روند پیشرفت این پروژه ها را سرعت ببخشد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، فدایی فر با اشاره به اهمیت مشارکت مردم در پروژه های شهرداری اظهار کرد: مشارکت مردم و شهروندان همواره یکی از موضوعات مهم برای عملیاتی کردن بهتر پروژه های دستگاه های مختلف اجرایی و خدماتی است و در صورت تحقق آن بسیاری از پروژه ها با سرعت بیشتری پیش می روند.

وی افزود: مشارکت مردم لازمه توسعه شهری است و اگر در انجام خدمات شهری که روزانه توسط شهرداری ها صورت می گیرد این موضوع اجرا نشود با مشکلات فراوانی روبه رو می شویم.

این مسوول گفت: شهرداری منطقه دو قزوین همواره شهروندان را در کنار خود دیده است و سعی کرده تا بتواند از ظرفیت انتقادات، پیشنهادات و همکاری های آنها به بهترین شکل ممکن استفاده ببرد.

فدایی فر اضافه کرد: شهرداری منطقه دو شهرداری قزوین به صورت روزانه خدمات مختلفی را در زمینه لکه گیری و بهسازی معابر، ترمیم ترانشه معابر، پیاده روسازی، جدول گذاری و غیره انجام می دهد که اگر در این خدمات همکاری شهروندان وجود نداشته باشد این پروژه ها با روند بسیار پایین دنبال خواهد شد.

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین اظهار داشت: متاسفانه گاهی اوقات شاهد این هستیم که شهروندان با بی توجهی به روند عملیات های عمرانی شهرداری اقداماتی را انجام می دهند که باعث خلل در روند پروژه می شوند و این مهم به هیچ وجه مطلوب ارزیابی نمی شود.

پایان پیام

تصاویر مرتبط