پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۸

منطقه دو شهرداری قزوین در هفته ای که گذشت

پورتال شهرداری قزوین در گزارشی مهم ترین اقدامات انجام شده هفته گذشته منطقه دو شهرداری قزوین را بررسی کرده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، براساس اخباری که در پورتال شهرداری منطقه دو قزوین منتشر شده است می توان نتیجه گرفت که این منطقه در راستای خدمات رسانی مطلوب در زمینه های مختلف عمرانی، فرهنگی و غیره اقدامات ارزنده ای را انجام داده است.

در این هفته، این منطقه تمرکز زیادی برای اطلاع رسانی پروژه ها و اقدامات انجام شده در آذر ماه امسال داشته و اطلاعات مختلفی را در اختیار مخاطبان قرار داده است.


رشد 15 درصدی پروژه تکمیل فرهنگسرای هادی آباد، رشد 50 درصدی پروژه لوله گذاری دفع آب‌های سطحی منطقه دو، رشد 60 درصدی فاز سوم بوستان امام علی (ع)، لکه گیری 190متر از معابر ناحیه آزادگان، برطرف شدن برخی از معضلات ناحیه شهری شهیدبابایی، پیاده روسازی آسفالت 121 متر در ناحیه شهیدبابایی و ترمیم ترانشه 90 متر معابر در ناحیه آزادگان از مهم ترین اخبار این منطقه بوده است.


منطقه دو شهرداری قزوین در هفته گذشته تمرکز زیادی هم در تکمیل پروژه های عمرانی مختلف از جمله لکه گیری معابر، ترمیم ترانشه معابر، پیاده رو سازی کفپوش و آسفالت و غیره انجام داده است.


مهم ترین خبر این هفته منطقه دو شهرداری قزوین جابجایی مدیر منطقه دو شهرداری قزوین و معاون عمرانی این منطقه بوده است.


براساس این گزارش سلیمان بهرامی به عنوان سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین منصوب شد و کیومرث فدایی فر به عنوان معاون شهرسازی و معماری شهرداری قزوین منصوب شد.


پایان پیام.

تصاویر مرتبط