شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۰

بهرامی:

پروژه جدول‌گذاری معابر اصلی و فرعی منطقه 2 شهرداری قزوین 92 درصد رشد فیزیکی داشته است

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین گفت: پروژه جدول گذاری معابر اصلی و فرعی سطح منطقه دو شهرداری قزوین تا به امروز 92 درصد رشد فیزیکی و 66 درصد رشد ریالی داشته است و به زودی به اتمام می رسد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، بهرامی با اشاره به مهم ترین پروژه های عمرانی منطقه دو شهرداری قزوین اظهارکرد: منطقه دو شهرداری قزوین در حال حاضر چندین پروژه عمرانی در دستور کار خود قرار داده و به دنبال این است تا کوتاه ترین زمان ممکن آنها را به بهره برداری برساند.

وی افزود: البته بسیاری از پروژه های عمرانی هم وجود دارد که در حال انجام اقدامات مطالعاتی و برنامه ریزی آن هستیم و امیدواریم با تامین اعتبارات لازم و پایان اقدامات مطالعاتی عملیات عمرانی آن را آغاز کنیم.

این مسوول با اشاره به اینکه این پروژه های عمرانی زمینه های مختلف فرهنگی، ورزشی، تفریحی و غیره را شامل می شود، گفت: البته یکی از دغدغه های اصلی مدیران منطقه دو شهرداری قزوین بهبود سیمای شهر و رفع برخی از خرابی ها در مواردی مانند آسفالت، جدول و غیره است که در این زمینه هم اقدامات زیادی را انجام داده ایم.

بهرامی اضافه کرد: در راستای جدول گذاری معابر اصلی و فرعی، این منطقه پروژه ای را تعریف کرده و قرار است تا در مدت زمان یک ساله وضعیت جدول گذاری منطقه دو شهرداری قزوین ساماندهی شود.

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین اظهار داشت: پروژه جدول گذاری معابر اصلی و فرعی سطح منطقه دو شهرداری قزوین تا به امروز 92 درصد رشد فیزیکی و 66 درصد رشد ریالی داشته است و به زودی به اتمام می رسد.

وی افزود: اتمام این پروژه وضعیت جدول گذاری این منطقه و سیمای شهری را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

منطقه دو شهرداری قزوین دارای 2 ناحیه شهری آزادگان و شهیدبابایی است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط