دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۲

بهرامی:

123 مراجعه مردمی در ناحیه شهری آزادگان به ثبت رسید

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین گفت: آذر ماه امسال 123 مراجعه مردمی در ناحیه شهری آزادگان منطقه دو شهرداری قزوین به ثبت رسیده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، بهرامی با اعلام این خبر گفت: منطقه دو شهرداری قزوین همواره تلاش زیادی را در پی تکریم ارباب رجوع و تعامل مناسب با شهروندان این منطقه انجام داده است.

وی افزود: این منطقه برای اجرای سیاست های خود در زمینه تعامل مناسب با شهروندان و توجه به مهم ترین دغدغه ها، پیشنهادات و انتقادات آنها چهار روش را انتخاب کرده است.

این مقام مسوول گفت: روش مراجعه حضوری، مکاتبه، تلفن و سامانه 137 چهار روشی است که شهروندان قزوینی می توانند به وسیله آن با مدیران منطقه دو شهرداری قزوین ارتباط گرفته و بدین وسیله موضوعات خود را مطرح کنند.

بهرامی اضافه کرد: در همین راستا در آذر ماه امسال 123 مراجعه مردمی در ناحیه شهری آزادگان منطقه دو شهرداری قزوین به ثبت رسیده است که امدیواریم توانسته باشیم تمامی این مراجعات را به درستی پاسخ داده باشیم.

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین اظهار کرد: از این تعداد 21 مورد به صورت حضوری، 6 مورد مکاتبه، 27 مورد تلفن و 69 مورد از طریق سامانه 137 ارتباط گرفته اند.

وی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا همچنان تاکید مدیران این منطقه بر مراجعه غیر حضوری شهروندان منطقه دو شهرداری قزوین است.

منطقه دو شهرداری قزوین دارای دو ناحیه شهری آزادگان و شهیدبابایی است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط