سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳

بهرامی:

پروژه روکش آسفالت معابر منطقه دو 70 درصد رشد فیزیکی داشته است

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین گفت: پروژه روکش آسفالت ماشینی از خرداد ماه امسال آغاز شده و تا به امروز هم 70 درصد رشد فیزیکی داشته است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، بهرامی با اشاره به مهم ترین پروژه های عمرانی منطقه دو شهرداری قزوین اظهار کرد: آسفالت معابر منطقه دو شهرداری قزوین همواره یکی از دغدغه های مهم شهروندان و مدیران این منطقه شهری بوده و تاثیر زیادی برای سهولت و رفاه در حمل و نقل آنها دارد.

وی افزود: در همین راستا منطقه دو شهرداری قزوین علاوه بر ترمیم و بهسازی معابر این منطقه که به صورت روزانه انجام می دهد پروژه هایی را هم در زمینه روکش آسفالت معابر این منطقه تعریف کرده است.

این مسوول گفت: در همین راستا پروژه روکش آسفالت ماشینی از خرداد ماه امسال آغاز شده و تا به امروز هم 70 درصد رشد فیزیکی داشته است.

بهرامی با اشاره به اینکه این پروژه از لحاظ ریالی هم 55 درصد رشد داشته است، اضافه کرد: البته پروژه روکش آسفالت دستی هم پروژه دیگری است که این منطقه در حال انجام آن است و تا به امروز 48 درصد رشد فیزیکی داشته است.

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین اظهار داشت: تکمیل این پروژه ها تا حدود زیادی مشکلات مربوط به آسفالت منطقه دو شهرداری ار از بین می برد و شهروندان می توانند با امنیت و سهولت هر چه بیشتری رانندگی کنند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط