دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۷

بهرامی خبر داد؛

ساماندهی دستفروشان در منطقه دو شهرداری قزوین

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین گفت: با توجه به مصوبه ستاد ساماندهی سد معبر منطقه دو شهرداری قزوین تمامی دستفروشان و وانت بارهای میوه فروش در مکان مشخصی ساماندهی می شوند.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، بهرامی با اشاره به این خبر اظهار کرد: منطقه دو شهرداری قزوین شریان اصلی و پرتردد ترین خیابان های شهر قزوین در این منطقه واقع است که همین مهم باعث شده تا دستفروشان و وانت بارهای میوه فروش اشتیاق بیشتری برای حضور در این منطقه داشته باشند.

وی افزود: حضور این دستفروشان باعث به وجود آمدن ترافیک و تصادف شهروندان شده و  نارضایتی بسیاری از آنها را به وجود آورده که براساس همین نارضایتی ها، این منطقه بر آن شد تا تصمیمی عاجل برای ساماندهی آنها بگیرد.

این مسوول گفت: براین اساس مقرر شد تا زمین های مشخصی در چند نقطه از این منطقه آماده سازی شده و بدین وسیله دستفروشان و وانت بارهای میوه فروش بتوانند به صورت متمرکز در آنجا به فعالیت خود ادامه داده و به کسب درآمد بپردازند.

بهرامی با اشاره به اینکه این منطقه به دنبال ایجاد یک فضای تعاملی با دستفروشان است و نمی خواهد در یک فضای تهاجمی و دستوری با این افراد برخورد کند، اضافه کرد: امیدواریم با این تدابیر شاهد کاهش سد معبر در این منطقه و نیز افزایش سهولت برای شهروندان قزوینی برای تامین مایحتاج خود باشیم.

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین اظهار کرد: زمین هایی در نزدیکی میدان حسن پور، میدان مادر و بلوار باهنر برای راه اندازی بازارچه محلی در نظر گرفته شده که پس از هماهنگی های لازم و ایجاد بستر مناسب در اختیار دستفروشان و وانت بار های میوه فروش قرار خواهد گرفت.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط