پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۳۰

منطقه دو شهرداری قزوین در هفته ای که گذشت

روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین در گزارشی فعالیت های این منطقه را در هفته ای که گذشت، بررسی کرده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، براساس اخباری که در پورتال شهرداری منطقه دو قزوین منتشر شده است می توان نتیجه گرفت که این منطقه در راستای خدمات رسانی مطلوب در زمینه های مختلف عمرانی، فرهنگی و غیره اقدامات ارزنده ای را انجام داده است.
در این هفته، این منطقه تمرکز زیادی برای اطلاع رسانی پروژه ها و اقدامات انجام شده در دی ماه امسال و پروژه های دهه فجر داشته و اطلاعات مختلفی را در اختیار مخاطبان قرار داده است.
البته فعالیت های روزانه این منطقه در زمینه خدمات عمرانی و پروژه های مختلف سطح این منطقه از دیگر فعالیت هایی بوده است که در این صفحه بارگذاری شده است.
پیگیری 146 مورد از مشکلات ناحیه شهری آزادگان از سازمان‌های مختلف، انجام عملیات ترمیم و بهسازی معابر ناحیه شهیدبابایی، ساماندهی دستفروشان در منطقه دو شهرداری قزوین، رشد فیزیکی 70 درصدی خانه تئاتر شهر قزوین، برطرف شدن برخی از معضلات ناحیه شهری آزادگان و غیره از مهم ترین اخبار این منطقه در هفته اخیر بوده است.
منطقه دو شهرداری قزوین در هفته گذشته تمرکز زیادی هم در تکمیل پروژه های عمرانی مختلف از جمله لکه گیری معابر، ترمیم ترانشه معابر، پیاده رو سازی کفپوش و آسفالت و غیره انجام داده است.
عملیات عمرانی ترمیم و بهسازی و ترمیم ترانشه معابر در 2 ناحیه شهری آزادگان و شهیدبابایی، اجرای جدول کتابی در ناحیه شهری آزادگان، نصب یا ترمیم دریچه های فلزی مفقود شده، نصب یا ترمیم پل فلزی، ادامه عملیات عمرانی مجموعه ورزشی شقایق 2، ادامه عملیات عمرانی نماز خانه بوستان ملت و ادامه عملیات عمرانی پروژه خانه تئاتر قزوین در طول هفته اخیر انجام شده است.
پایان پیام.

تصاویر مرتبط