دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۵

بهرامی:

عملیات عمرانی پیاده‌روسازی آسفالت در ناحیه شهیدبابایی انجام شد

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین گفت: عملیات عمرانی پیاده‌روسازی آسفالت به متراژ 87 متر مربع در ناحیه شهری شهیدبابایی این منطقه انجام شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، بهرامی با اشاره به ساخت پیاده‌رو آسفالت در سطح ناحیه شهیدبابایی منطقه دو در بهمن ماه امسال، اظهار کرد: در این مدت، در ناحیه شهری شهیدبابایی منطقه دو شهرداری قزوین 87 مترمربع پیاده‌رو سازی آسفالت انجام شده است.

بهرامی هدف از اجرای این پروژه را ارتقای کیفیت معابر و مناسب سازی پیاده‌روها به منظور تسهیل در عبور و مرور عابران و زیباسازی معابر عنوان کرد و افزود: منطقه دو شهرداری قزوین تمام تلاش خود را برای افزایش رضایتمندی شهروندان و افزایش استانداردهای شهری انجام می دهد.

وی گفت: البته این منطقه در بهمن ماه امسال علاوه بر پیاده رو سازی اقدامات زیادی را در زمینه لکه گیری معابر، ترمیم ترانشه معابر، نصب و ترمیم جداول، نصب و ترمیم دریچه و پل فلزی و غیره انجام داده است.

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین اضافه کرد: تمامی این اقدامات براساس درخواست مردم از طریق سامانه 137 و نظارت های مستمر کارشناسان این منطقه انجام می شود و امیدواریم مورد رضایت تمامی شهروندان باشد.

پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط