چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۷

منطقه دو شهرداری قزوین در هفته ای که گذشت

روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین در گزارشی فعالیت های این منطقه را در هفته ای که گذشت، بررسی کرده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، براساس اخباری که در پورتال شهرداری منطقه دو قزوین منتشر شده است می توان نتیجه گرفت که این منطقه در راستای خدمات رسانی مطلوب در زمینه های مختلف عمرانی، فرهنگی و غیره اقدامات ارزنده ای را انجام داده است.
در این هفته، این منطقه تمرکز زیادی برای اطلاع رسانی پروژه ها و اقدامات انجام شده در بهمن ماه امسال داشته و اطلاعات مختلفی را در اختیار مخاطبان قرار داده است.
انجام پروژه لوله گذاری دفع آب‌های سطحی در میدان سرداران، پیگیری 160 مورد از معضلات ناحیه آزادگان از سازمان‌ها و ادارات مختلف، انجام عملیات عمرانی پیاده‌روسازی آسفالت در ناحیه شهیدبابایی، برطرف شدن برخی از معضلات ناحیه شهری آزادگان و غیره از جمله مهم ترین اخباری بوده است که در بهمن ماه امسال اتفاق افتاده بود.

مهم ترین اقدام منطقه دو شهرداری قزوین در هفته جاری ادامه نهضت بهسازی محله هادی آباد بود که از روزهای نخست هفته گذشته آغاز و قرار است تا آخرین روز امسال ادامه داشته باشد.

منطقه دو شهرداری قزوین در هفته گذشته تمرکز زیادی هم در تکمیل پروژه های عمرانی مختلف از جمله لکه گیری معابر، ترمیم ترانشه معابر، پیاده رو سازی کفپوش و آسفالت و غیره انجام داده است.
 
پایان پیام.

تصاویر مرتبط