دوشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۱۶

بهرامی:

محل استقرار وانت بار های میوه فروش در منطقه دو شهر قزوین مشخص شد

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین گفت: پس از بررسی های لازم برای استقرار دست فروشان حاشیه خیابان و وانت بارهای میوه فروش 3 محل برای آنها مشخص شده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، سلیمان بهرامی با اشاره به این خبر اظهار کرد: این سه محل در ایستگاه الموت غربی، شرق بلوار آزادگان و شرق بلوار باهنر قرار دارد و می تواند کمک ویژه ای را برای سازماندهی وانت بارهای میوه فروش به همراه داشته باشد.

وی افزود: وانت بارهای میوه فروش پس از اعتراض مکرر شهروندان منطقه دو شهرداری قزوین از حاشیه خیابان ها جمع آوری شده و به محل های مشخص شده منتقل شده اند.

این مسوول گفت: امیدواریم با این تدابیر شاهد کاهش سد معبر در این منطقه و نیز افزایش سهولت برای شهروندان قزوینی برای تامین مایحتاج خود باشیم.

بهرامی اضافه کرد: البته با توجه به اجرای این طرح شاهد بهبود سیمای شهری و کاهش ترافیک در بسیاری از بخش های منطقه دو شهرداری بوده ایم که منجر به افزایش رضایتمندی شهروندان شده است.

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین اظهارکرد: در زمینه ساماندهی دست فروشان حاشیه خیابان ها و وانت بارهای میوه فروش سعی شده موضوعات معیشتی و اقتصادی این قشر از جامعه هم در نظر گرفته شود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط