شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲۶

کشاورز:

اجرای نمای کرتین وال خانه تئاتر قزوین 55 درصد رشد فیزیکی دارد

سرپرست معاونت عمرانی منطقه دو شهرداری قزوین گفت: اجرای نمای کرتین وال خانه تئاتر قزوین در منطقه دو شهرداری قزوین تا به امروز 55 درصد رشد فیزیکی داشته است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، کشاورز اظهار کرد: پروژه احداث خانه تئاتر قزوین که در منطقه دو شهرداری قزوین عملیات عمرانی آن ادامه دارد یکی از مهم ترین پروژه های عمرانی این منطقه و سطح شهر قزوین است.

وی افزود: این پروژه به دلیل گستردگی و اهمیت به پروژه های مختلفی تقسیم شده است که یکی از این پروژه ها اجرای نمای کرتین وال نام دارد، پروژه ای که تا به امروز 55درصد رشد فیزیکی داشته است.

این مسوول گفت: این پروژه ها شامل زیر پروژه هایی از جمله تکمیل ساختمان و محوطه، اجرای نمای کرتین وال، اجرای دیوار پیرامونی و بلک باکس می شود و در هر بخش پیشرفت های فیزیکی خوبی حاصل شده است.

کشاورز اضافه کرد: با احداث این پروژه یکی از دغدغه های مهم اهالی هنر در زمینه اجرای تئاتر برطرف می شود و هنرمندان می توانند به راحتی به اجرای نمایش های مختلف در این سالن بپردازند.

سرپرست معاونت عمرانی منطقه دو شهرداری قزوین اظهار داشت: البته در زمینه احداث این پروژه هماهنگی لازم با مسوولان ذیربط حوزه فرهنگ و هنر هم انجام شده تا دغدغه های آنها به بهترین شکل ممکن اجرایی شود.

تصاویر مرتبط