شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۰۹

462 متر از معابر ناحیه شهری آزادگان ترمیم و بهسازی شد

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: تیر امسال 462 متر مربع از معابر ناحیه شهری آزادگان منطقه 2 شهرداری قزوین ترمیم و بهسازی شده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین،سلیمان بهرامی با اعلام این خبر اظهار کرد :بهسازی و ساماندهی معابر و خیابان‌ها سطح منطقه به لحاظ تأثیرگذاری در فضای ارتباطی شهری از اهیمت بالایی برخوردار است و طبق برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی متناسب با نیازها در نواحی دوگانه اجرا می‌شود.

وی افزود: این اقدام در راستای برطرف کردن مشکلات شهروندان، سهولت تردد، حفظ حقوق شهروندی و در جهت انجام تکالیف قانونی خود و جلب رضایت شهروندان انجام شده است.

بهرامی ادامه داد: در همین راستا در تیر امسال 462 متر مربع از معابر ناحیه شهری آزادگان منطقه 2 شهرداری قزوین ترمیم و بهسازی شده است.

این مسوول گفت: عملیات عمرانی ترمیم و بهسازی معابر سطح منطقه دو به صورت روزانه در سطح منطقه در حال اجرا است.

بهرامی اضافه کرد: این عملیات های عمرانی بیشتر براساس نظارت های مستمر کارشناسان منطقه 2 شهرداری قزوین و با توجه به درخواست های مردم و شهروندان صورت گرفته است.

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین اظهار کرد: شهروندان می توانند گزارش خرابی و مشکلات معابر نواحی منطقه دو شهرداری قزوین را از طریق سامانه 137 و یا به 2 روش تلفنی و مکتوب به سمع و نظر مدیران شهرداری برسانند.

پایان پیام.
 

تصاویر مرتبط